Współpraca obejmuje:

  • indywidualny plan treningowy i dietetyczny
  • kontrolowanie postępów na podstawie tygodniowych raportów
  • stały kontakt online/ telefoniczny
  • nieograniczona ilość konsultacji

Pakiety

1 miesiąc współpracy

400 zł

2 miesiące współpracy

700 zł

3 miesiące współpracy

900 zł

Jesteś zainteresowany lub masz dodatkowe pytania?


Skontaktuj się

Opinie

Współpracę z Arkiem podjąłem 3 lata temu i śmiało mogę stwierdzić z perspektywy czasu, że była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Progres, który zaliczyłem sylwetkowo to jedno, lecz ważniejsze dla mnie jest to jaki rozwój jako trener poczyniłem w tym czasie. Współpraca z nim nie jest tylko ukierunkowana na wysłaniu zaleceń, lecz na edukacji klienta.

Borycki Radosław - Trener Personalny w Bednarek&Borycki trening personalny i fizjoterapia

Na przestrzeni czasu mogę stwierdzić, że współpraca z Arkiem dała mi więcej niż każde przebyte szkolenie i każda przeczytana książka razem wzięte. Nikt i nic nie przyczyniło się do mojego rozwoju tak bardzo jak Arek i mogę śmiało stwierdzić, że odezwanie się do niego to najlepsza decyzja w mojej karierze. Czynne uczestniczenie w rozwoju sylwetkowym i mentalnym pokazało mi, że Arek wie częściej ode mnie co jest mi naprawdę potrzebne, a kiedy lepiej odpuścić.

Jakub Krysiak - Trener Personalny Wrocław

Współprace z Arkiem mogę określić w kilku słowach – rzetelność, precyzyjność i 100% kontroli nad procesem. Arek to kopalnia wiedzy, dzięki której każdy podopieczny zdobywa ogromną świadomość treningową. Precyzyjnie planuje każdy krok i przewiduje postępy.
Dba o bieżący kontakt i czasem kontroluje na mediach społecznościowych 😆
Podsumowując 10/10.

Amanda Gadecka - Trener Personalny Wrocław